خميني شهر

شما اینجا هستید

آزادگان شرکت آبفا به مناسبت میلاد سقای دشت کربلا حضرت ابوالفضل العباس (ع) مورد تجلیل قرار گرفتند. به گزارش روابط عمومی منطقه این آیین به همت مدیریت آبفا خمینی شهر و با حضور مدیریت روابط عمومی شرکت و مجری توانمند رادیو، بپاس تلاشهای بی شایبه و ایثارگرانه مردان بی ادعا انجام شد.                       

والو پروانه ای 400 میلیمتری ابتدای بلوار امیرکبیر خمینی شهر تعویض شد. به گزارش معاونت بهره برداری منطقه با توجه به خرابی والو و نیاز به قطع آب در زمان حادثه، با هماهنگی کلیه دستگاه های ذیربط ورعایت موارد ایمنی، عملیات تعویض والو در حداقل زمان و در ساعت یک بامداد همزمان با اتصال چدنی واقع در چهار راه دولت انجام شد. شایان ذکر است والو مذکور حدود 10 سال بود که خراب و از مدار خارج شده بود.

اتصال خط انتقال آب خیابان شهید فهمیده باعث افزایش فشار در نقاط  مختلف شبکه های تحت پوشش گردید.

نظرسنجی در محله دستگرد قداده خمینی شهر انجام شد. به گزارش روابط عمومی منطقه در راستای اجرای پروژه عظیم حذف پمپاژ فاضلاب دستگرد، با حضور در محله مذکوراز ساکنین و مجاورین نظرسنجی صورت گرفت، همچنین اهالی محل رضایتمندی خود را از این طرح اعلام وثبت نمودند. 

در راستای لوله گزاری خط انتقال آب خیابان شهید فهمیده خمینی شهر انجام شد. به گزارش رئیس فنی و مهندسی منطقه با حمایت مدیرعامل شرکت و همت مدیریت منطقه اتصال به دو خط انتقال 400 میلیمتر ایرانیت و چدنی ، که در این راستا با هماهنگی های انجام شده با پلیس راهور شهرستان ،  دادستان و مسئولین محلی ، چهار راه دولت در بلوار امیرکبیر به مدت یک هفته بسته شد وتردد در مسیر موازی صورت گرفت.

در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری(مدالظل العلی ) در خصوص شعارسال و همچنین شعارمدیرعامل شرکت آبفا در سال96  انجام شد. این بیانات ارزشمند به همت مدیریت منطقه در اوایل فروردین ماه تهیه ودرقسمت های مختلف  سازمان نصب گردید.

        

یک دستگاه الکتروپمپ پنج طبقه با قدرت75کیلو وات و دبی50 لیتر در ثانیه در ایستگاه پمپاژ شماره 2 منظریه خمینی شهر نصب و راه اندازی گردید. به گزارش معاونت بهره برداری منطقه هدف از این اقدام کاهش استهلاک و همچنین بالا بردن راندمان پمپهای موجود می باشد.   

با توجه به شبکه خطی آب شرب محله ولاشان در شهر درچه و در جهت بالا بردن کیفیت و رضایتمندی مشترکین فوق ، پس از سیکل بندی محل، نسبت به شستشوی شبکه آب اقدام لازم بعمل آمد.

منبع 1000 مترمکعبی اصغرآباد در مدار بهره برداری قرار گرفت. به گزارش معاونت بهره برداری منطقه با توجه به اینکه تامین آب مشترکین اصغرآباد به خصوص در نواحی شمالی از طریق پمپاژ مستقیم به شبکه انجام می گردید و همچنین باعث افزایش حوادث و بالا رفتن میزان آب بدون درآمد گردیده بود، لذا منبع آب این ناحیه با ظرفیت 1000 مترمکعب شستشو، گندزدائی وبه بهره برداری رسید.    

جلسه ای با حضور نیروهای حوادث و تعمیرات در دفتر رئیس آبفا ناحیه برگزار شد. در این جلسه تذکرات لازم و ضروری به پرسنل مربوطه در ارتباط با اقدام سریع و بموقع در گزارشات حوادث و نظم اداری و در نهایت رضایتمندی مشترکین توسط رئیس ناحیه داده شد. همچنین نسبت به عملیات میدانی و بدون اطلاع قبلی پرسنل حوادث از طریق سامانه 122 شرکت، اقدام لازم بعمل آمد و عملکرد مطلوب مشاهده گردید.    

صفحات