خميني شهر

شما اینجا هستید

امورآبفای منطقه خمینی شهر با فضا سازی مکانهای  پر تردد اداره و نواحی تابعه به استقبال هفته بسیج رفت .به گزارش روابط عمومی منطقه این  اقدام  باهدف  گرامیداشت دلاوریها و رشادت های بسیجیان در همه صحنه های انقلاب اسلامی با ایجاد ایستگاه صلواتی ، نصب بنر در بیلبورد و مکانهای ورودی و پر رفت و آمد اداره ستادی آبفای خمینی شهر و نواحی صورت گرفت. 

پرسنل  و بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج امام جواد(ع) امور آبفا منطقه خمینی شهر در مراسم غبار روبی گلزار شهدای مصطفویه شرکت نمودند. این اقدام درهفته بسیج و با هدف گرامیداشت یاد وخاطره  رشادتهای شهدای گرانقدر انجام شد . دراین آیین با شکوه شرکت کنندگان با  عطر افشانی ، گذاشتن گل بر سرمزار  و همچنین قرائت فاتحه ، علودرجات را از خداوند متعال برای  شهدای انقلاب اسلامی ، دفاع مقدس و مدافع حرم خواستار شدند.

 

مراسم سخرانی همزمان با هفته بسیج  و در راستای گرامیداشت رشادتهای رزمندگان اسلام با حضور مدیرت و پرسنل آبفا منطقه خمینی شهر برگزار گردید . به گزارش روابط عمومی منطقه این اقدام با هدف بهره مندی از تجربیات و خاطرات سردار حبیبی آزاده هشت سال دفاع مقدس صورت گرفت ، همچنین در پایان مراسم ، مسابقه طناب کشی با حضور پرسنل بهره برداری و خدمات مشترکین برگزار شد.

جلسه شورای پایگاه بسیج امام جواد(ع) در دفتر حراست منطقه برگزار شد. به گزارش روابط عمومی منطقه این نشست با حضور مسئول حراست ، امام جماعت و اعضای شورای بسیج منطقه به مناسبت هفته بسیج صورت گرفت. در ابتدا پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید ، سید یونس هاشمی کلام خود را با بیانات مقام معظم رهبری(مدظل العالی) که بسیجی باید وسط میدان باشد تا فضیلتهای اصلی انقلاب زنده بماند آغاز نمود.

عملیات توزیع تراکت های اطلاع رسانی محافظت  از تاسیسات آب در منطقه خمینی شهر آغاز شد . این اقدام با توجه به شروع  فصل سرما و کاهش دمای هوا در راستای اطلاع رسانی روشهای  جلوگیری از یخ زدگی کنتورآب به شهروندان در دستورکار قرارگرفت .گفتنی است دراین طرح تراکت های آموزشی درمصلی نماز جمعه شهرستان خمینی شهر ونواحی تابعه درچه ، کوشک و اصغرآباد توزیع می شود .

اکیپ حوادث امورآبفای خمینی شهر در مانور سراسری زلزله که به صورت نمادین در محل مدرسه دخترانه شاهد میعاد شهر درچه برگزار شد ، شرکت نمودند. این مانور با حضور معاون فرماندار، بخشدار  و مسئولین شهرستان همزمان با سراسرکشور در هفته ایمنی در برابر زلزله و بلایای طبیعی به مرحله اجرا درآمد. افزایش مهارت های فردی و جمعی دانش آموزان و عکس العمل صحیح  و سریع نیروهای امداد رسان در هنگام مواجهه با چنین حوادثی از جمله دلایل برگزاری این مانور بود.

سرهنگ دوم پاسدار سیدعلی مشیرصدری ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان خمینی شهر در صبحگاه مشترک با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه ، فرماندار ،نماینده مجلس  و شهردار شهرستان از محمدجمشیدیان نائینی ، مدیریت امورآبفا خمینی شهرتقدیر وتشکرنمودند. به گزارش روابط عمومی منطقه این اقدام با هدف تجلیل ازتلاشهای انجام شده آن امور در دستورکار قرارگرفت. در قسمتی از این پیام آمده است بی شک تحقق این حماسه مدیون ولایت مداری و تلاش های خالصانه جنابعالی در پشتیبانی از اهداف انقلاب اسلامی و ماموریت های بسیج مستضعفین و آحاد مردم است .

حسن املائی ،رئیس شورای اسلامی شهر خمینی شهر با ارسال نامه ای به مهندس هاشم امینی مدیرعامل آبفا استان اصفهان از محمدجمشیدیان نائینی ، مدیریت امورآبفا خمینی شهر تقدیر وتشکر نمود. به گزارش روابط عمومی منطقه این اقدام با هدف تجلیل ازخدمات ارزشمند به مردم شهید پرور شهرستان و همکاری با شورای اسلامی و شهرداری خمینی شهر در دستورکار قرارگرفت.

نصب یک دستگاه کنتور کرونه قطر 200 میلیمتردرمحل اتصال لوله 1400 میلیمتربلوار شهید اشرفی- چهاراه ماربین منطقه خمینی شهرانجام شد. به گزارش قسمت بهره برداری منطقه دستگاه فلومتر اینزرشن ، به علت خرابی با یک دستگاه کنتور کرونه 200 میلیمتر تعویض گردید.این عملیات با هدف اندازه گیری میزان دقیق برداشت آب ازاین نقطه اجرایی شد.لازم به ذکراست فلومتراینزرشن قبلی جهت سرویس وکالیبره نمودن به بهره برداری استان ارسال می گردد.                                                                             

نصب یک دستگاه کنتور کرونه قطر 150 میلیمتر برروی خط دوم آبرسانی شهردرچه انجام شد. به گزارش قسمت بهره برداری منطقه دستگاه فلومتر اینزرشن برروی خط دوم آبرسانی 150 میلیمتر شهر درچه مقابل گلزارشهدای ولاشان، به علت خرابی با یک دستگاه کنتورکرونه 150 میلیمتر تعویض گردید.این عملیات با هدف اندازه گیری میزان دقیق برداشت آب ازاین نقطه اجرایی شد.لازم به ذکراست فلومتر اینزرشن قبلی جهت سرویس وکالیبره نمودن به بهره برداری استان ارسال می گردد.       

صفحات