خميني شهر

شما اینجا هستید

مکاتبه با شانزده اداره و ارگانهای دولتی ، بیمارستانها و پادگانهای شهرستان انجام شد. به گزارش رئیس خدمات مشترکین و درآمد منطقه طی نامه مدیریت بحران استان و همچنین به منظور جلوگیری از بروز بحران در فصل گرم و مدیریت منابع آب شرب در ابتدای سال 96 ، ارگانهی فوق ملزم شدند طی ماه جاری مخازن استراتژیک را نصب و نتیجه را به این اداره اعلام نماید.         

جلسه ای به منظور آموزش سامانه 1522 برگزار شد. به گزارش رئیس خدمات مشترکین و درآمد منطقه پس از نصب و راه اندازی نرم افزارهای فوق جلسه ای جهت آموزش و هماهنگی بیشتر با ارزیابان و اپراتورهای امور مشترکین نواحی درچه، کوشک و اصغرآباد صورت گرفت. همچنین لزوم استفاده از سامانه فوق تاکید گردید.      

رئیس بنیاد شهید شهرستان خمینی شهر درپیامی از مدیریت آبفا منطقه قدردانی نمودند. به پاس فعالیتهای صادقانه شما در جهت ترویج والای فرهنگ ایثار و جهاد و شهادت و خدمت رسانی به قشر معزز شاهد و ایثارگر را اعلام و از آستان حضرت احدیت در سال نو مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و تعالی برایتان مسئلت می نمایم.             

 

در یازده ماهه نخست سال 95 تعداد 4060 عدد دریچه فاضلاب در منطقه خمینی شهر همسطح سازی شد. به گزارش ناظر حوادث منطقه به دلیل آسفالت نمودن برخی از معابر وناهموار بودن دریچه ها این اقدام صورت گرفت که ازاین تعداد 537 عدد خمینی شهر و تعداد3523 عدد ناحیه درچه همسطح سازی شد.

به گزارش مسئول آزمایشگاه منطقه خمینی شهر در اسفند ماه 95 از سطح منطقه جمعا 786 مورد کلر سنجی،کدورت سنجی وPHمتری بعمل آمده است و همچنین طی این ماه جمعا از سطح منطقه 79 مورد نمونه میکربی برداشت شده که همگی در رنج مطلوب بوده اند. از این تعداد46مورد خمینی شهر،15 مورد درچه، 10 مورد کوشک و8 مورد اصغرآباد و در بخش کلرسنجی،کدورت سنجی وPHمتری تعداد442 مورد خمینی شهر، 145 مورد درچه، 142 مورد کوشک و57 مورد اصغرآباد آزمایش گردیده است.

انبار منطقه جهت شمارش حسابرسان آماده شد. به گزارش مسئول انبار منطقه با فرا رسیدن پایان سال و نزدیکی زمان انبارگردانی سال 95 و لزوم تغییرات در چیدمان انبار با توجه به متنوع بودن و پراکندگی لوازم در سه انبار موجود منطقه با همکاری پرسنل این قسمت آماده شمارش حسابرسان و شمارشگران گردید. لازم به ذکر است در چیدمان جدید لوازم انشعابات آب و فاضلاب، شیرآلات،اتصالات چدنی، فولادی و پلی اتیلن آب و فاضلاب و همچنین لوله های چدنی،ایرانیت و پلی اتیلن از هم تفکیک و هر کدام در یک نقطه از انبارهای موجود در منطقه قرارداده شد.

جلسه ای با حضور پرسنل واحد خدمات فنی و مهندسی منطقه و دستگاه نظارت مشاور در خصوص راهبردها و تکالیف سال1396 در محل دفتر فنی و مهندسی تشکیل شد. همچنین صورت جلسه ای در نه بند تنظیم و مقرر گردید اهداف و فعالیتهای مهم منطقه در خصوص اجرای شبکه آب و فاضلاب جهت بررسی، برنامه ریزی و جمع بندی به مدیریت منطقه ارائه گردد. 

به گزارش مسئول GIS با رای زنی های انجام شده با رئیس اداره پست ودرخواست دسترسی به بانک اطلاعاتی کد پستی های شهروندان ، امکان ایجاد بانک اطلاعاتی کد های پستی شهروندان در پایگاه داده ای نرم افزار GISمنطقه فراهم شد . از این رو هر تغییری در کدهای پستی شهروندان قابل رصد و اصلاح در نرم افزار GIS مربوطه وجود دارد .

لوله گذاری آب به طول 2100 متر که 1600 متر لوله 110 پلی اتیلن و 500 متر لوله 90 پلی اتیلن در محله اسلام آباد شهر درچه اجراء شد. به گزارش رئیس بهره برداری ناحیه این پروژه با هدف آبرسانی به واحدهای کارگاهی و تولیدی انجام گرفت.

در راستای نظام آراستگی پارکینگ منطقه خمینی شهر رنگ آمیزی و جایگاه وسیله نقلیه کارکنان به نسبت قسمت ها مشخص ونام گزاری شد. هزینه این باز سازی بالغ بر سی و پنج میلیون ریال می باشد.

صفحات