مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی

شما اینجا هستید

پنجمین برنامه از جشنواره نخستین واژه آب با حضور بیش از 200 نفر از دانش آموزان کلاس اول ناحیه دو آموزش و پرورش با همکاری آبفا منطقه یک برگزار شد.

چهارمین برنامه از جشنواره فراگیر نخستین واژه آب که با حضور دانش آموزان ناحیه 5 اصفهان برگزارشد با استقبال خوب دانش آموزان همراه بود به طوریکه ستایش سلطانی دانش آموز کلاس اول مدرسه محجوب گفت: من همیشه وقتی می خواستم مسواک بزنم کم آب مصرف می کردم اما امروز یادگرفتم حتماً با یک لیوان آب مسواک بزنم چون آب کم است و رودخانه زاینده رود خشک است.
و هلیا جلالی گفت: آب کم است پس باید از این آب کم مواظبت کنیم و آن را هدر ندهیم مثلاً موقع حمام کردن آب بازی نکنیم.

سومین برنامه از نهمین جشنواره فراگیر نخستین واژه آب با حضور بیش از 440 نفر کلاس اولی در شهر ورزنه برگزار شد.
مهدی شمس بیگی مدیرآبفا ورزنه در این مراسم گفت: از آنجایی که ورزنه در منطقه پایانی رودخانه زاینده رود قرار دارد مردم این شهر به نوعی در مصرف آب صرفه جویی می کنند به طوریکه هم اکنون سرانه مصرف آب در شهرستان ورزنه حدود 166 لیتر در شبانه روز است که از متوسط کشوری کمتر می باشد.

اولین برنامه از نهمین جشنواره فراگیر نخستین واژه آب در شهرستان بادرود باحضور شهردار، اعضای شورای شهر، معاون آموزشی و پرورشی اداره آموزش و پرورش بادرود و بیش از 140 نفر از دانش آموزان مقطع اول ابتدایی برگزار شد.
خامسی مدیر آبفا بادرود از برگزاری جشنواره نخستین واژه آب ابراز خرسندی نمود و تصریح کرد: برگزاری این جشنواره که به صورت موزیکال و با نمایش های طنز و به زبان کودکانه مصرف صحیح آب را به دانش آموزان مقطع اول ابتدایی آموزش می دهد مطمئناً بسیار مؤثر در ترغیب دانش آموزان در درست مصرف کردن آب می باشد.

در دومین برنامه از سلسله نشست های طرح آموزش ضمن خدمت معلمان مقطع اول ابتدایی پیرامون مصرف بهینه آب در راستای تفاهم نامه فی مابین شرکت آب و فاضلاب و اداره کل آموزش و پرورش در تصفیه خانه باباشیخعلی برگزارشد بیش از 100 نفر از معلمان مقطع اول ابتدایی ناحیه2 آموزش و پرورش استان اصفهان با همکاری آبفا منطقه یک شهر اصفهان و بیش از 40 نفر از معلمان مقطع اول ابتدایی شهر ورزنه در دوره آموزش ضمن خدمت معلمان با هدف آشنایی با چگونگی روشهای مصرف بهینه آب حضور یافتند و نیز در بازدید از تأسیسات تصفیه خانه آب باباشیخعلی از نزدیک با فرآیند تصفیه خانه آب آشنا شدند.

جديدترين دستاوردهاي آبفاي استان اصفهان در عرصه فن آوري اطلاعات در بيست و سومين نمايشگاه كامپيوتر، اتوماسيون اداري و مخابرات به نمايش درآمد.
در اين نمايشگاه كه 100 شركت دولتي و خصوصي از استان هاي اصفهان، تهران، يزد و خراسان رضوي توليدات و دستاوردهاي خود را در فضايي به وسعت هفت هزار متر مربع  در معرض ديد علاقه مندان گذاشته اند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با تبریک شکست داعش در سوریه در مراسم افتتاح نمایشگاه یاد یاران بسیج که به مناسبت هفته بسیج باحضور جانشین سپاه صاحب الزمان استان برگزار شد گفت: داعش در سوریه تنها دشمن مردم سوریه و عراق نبود بلکه دشمن تمام مسلمانان بود و یکی از دشمنان مردم ایران محسوب می شود چرا که داعش جمعی از دشمنان اسلام بودند که با اهداف استکباری و استعماری در صدد رسیدن به تفکرات شوم خود بودند که خوشبختانه با درایت، شجاعت و دلاوری های مدافعان حرم شاهد شکست داعش در سرزمین سوریه هستیم.

مدیرروابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان پیرامون نواختن زنگ آب در مدارس ابتدایی استان اصفهان گفت:  دانش آموزان به عنوان سفيران آب در منزل و مدرسه نقش بسزايي در مصرف بهينه آب دارند اجراي برنامه هاي فرهنگي و آموزشي در زمينه مفاهيم و روشهاي استفاده صحيح و بهينه از آب یکی از رویکردهای  اساسی پیرامون نهادینه سازی  فرهنگ صحیح آب در بین دانش آموزان است.

طرح بازسازي ،مرمت  وكاشيكاري محوطه حياط مصلي حضرت اميرالمومنين (عليه السلام)اداره مركزي شركت آبفا استان اصفهان  پايان پذيرفت . دراين طرح كه از كاشي هاي زيبا واعلاء منقش به آيات متبركه قرآن كريم در خصوص نماز وتوصيه به اقامه آن به مساحت بيش از 60 متر مربع استفاده گرديد بر زيبايي اين مصلي بيش از پيش افزود .
گفتني است مصلي  حضرت اميرالمومنين (عليه السلام) در مساحتي حدود 1000 متر مربع وبا محيطي بسيار زيبا ، ماًمن ومحل عبادت همكاران خصوصاً جهت  اقامه نماز جماعت وبرگزاري مراسمهاي فرهنگي وديني مي باشد .

 

به همت امور فرهنگي وديني شركت آبفا استان اصفهان وبه جهت عرض ارادت وخشنودي خاطرچهارده معصوم (عليهم السلام) مجلس حزن وعزاي زهراي سه ساله ،دردانه حضرت ابا عبدالله الحسين(عليه السلام) ، حضرت رقيه (سلا م ا...عليها) همزمان با روز شهادت آن بانوي بزرگوار وبا حضور جمع كثيري از همكاران در مصلي اميرالمومنين ، حضرت علي (عليه السلام) اداره مركزي برگزار گرديد .
اقامه نماز جماعت ظهر وعصر ،سخنراني در مدح -منقبت وفضايل اين بي بي بزرگوار –مصيبت خواني ،عزاداري واطعام سفره حضرت رقيه (س) از عمده برنامه هاي اين محفل معنوي بود .

 

صفحات