مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی

شما اینجا هستید

1-برگزاری سه روز روضه با موضوعات معصوم شناسی- فرهنگ عاشورا –سبک زندگی حسینی -ولایت پذیری و نقش نماز در رشد،ارتقاء وپرورش دینی جامعه وخانواده واستفاده از سخنرانان مطرح استان اصفهان ، آقایان حجج اسلام:رنجبراستاددانشگاه -محقق ومدیر ستاد اقامه نماز استان –تقی زاده :استاد حوزه ودانشگاه ومشاور خانواده –توسلی محقق واستاد حوزه
2-نصب بنر-تراكت- پرچم- كتيبه وسياه پوش نمودن نمازخانه ها ، فضاسازي تبليغي ومحيطي تمامی  مجموعه های شرکت

الحمدلله الذي جعلنا من المتمسكين بولايه اميرالمومنين،علي بن ابيطالب (عليه السلام) والائمه المعصومين(عليهم السلام)

حضرت امام رضا(عليه السلام) فرمودند:

تبليغ غدير، واجب است - كسي كه عيد غدير را گرامي بدارد ، خداوند خطاهاي كوچك وبزرگ او را مي بخشد واگر از دنيا برود ،درزمره شهدا خواهدبود.

(اقبال الاعمال جلد1 ص464)

همزمان با دهه  ولايت وامامت ودرآستانه فرارسيدن عيد سعيد غديرخم ،وِيژه برنامه جشن تكليف فرزندان دختر و پسر پرسنل شركت آبفا استان اصفهان با حضور بيش از 80 نفر از واجدين شرايط  در مجموعه فرهنگي تفريحي باغ جوان اصفهان برگزار گرديد .

محمدحسین صالح مدیر آبفا شهرضا گفت: شهرضا تحت پوشش طرح آبرسانی اصفهان بزرگ قرار ندارد و آب شرب 67 هزار مشترک این شهرستان از طریق منابع زیرزمینی تأمین می شود این درحالیست که وقوع خشکسالی متوالی در سالهای اخیر افت شدید منابع آبهای زیرزمینی را به همراه داشته و این رویداد تأمین آب شرب شهرضا را با چالش هایی مواجه نموده است.

ششمین برنامه از جنگ لبخند آب با حضور شهردار، فرماندار، اعضای شورای شهر و بیش از 5 هزار نفر از شهروندان در شهرضا برگزار شد.
محمدحسین صالح مدیر آبفا شهرضا با اشاره به هدف از یرگزاری این برنامه در شهرضا گفت: به دلیل محدودیت شدید منابع آبی در تابستان سال جاری در شهرضا برای تأمین آب شرب مردم با چالش جدی روبرو شدیم که خوشبختانه با تدابیری که لحاظ گردید توانستیم آب شرب مردم را تأمین نماییم اما آنچه بسیار حائز اهمیت است این موضوع است که مردم باید با مصرف بهینه مسئولان را در توزیع عادلانه آب همراهی نمایند که این برنامه در راستای فرهنگ سازی مصرف بهینه آب برگزار شد.

جشن لبخند آب باحضور شهردار، فرماندار، فرماندهی انتظامی، بخشدار و بیش از 4 هزار نفر در شهرستان نائین برگزارشد.
در این برنامه مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: بررسی ها حاکی از آن است که مردم کویرنشین نائین نسبت به سایر مردم در شهرستان های دیگر استان آب کمتر مصرف می کنند زیرا در سال گذشته سرانه مصرف آب خانگی در استان اصفهان حدود 151 لیتر در شبانه روز بوده است که این رقم در شهرستان نائین به مراتب کمتر است چرا که مردم نائین قدر آب را به خوبی می دانند و در مصرف آب دقت می کنند.

سومین جنگ شادی لبخند آب در منطقه برخوار و شهر دولت آباد با حضور شهردار، اعضای شورای شهر و بیش از 4 هزار نفر از شهروندان دولت آباد برگزار شد.
مهرجو مدیر آبفا برخوار با ابراز خرسندی از استقبال کم نظیر مردم از این برنامه آموزشی گفت: در برنامه جنگ شادی لبخند آب شاهد حضور هزاران نفر که شامل کودکان و نوجوانان، پدر و مادران هستند می باشیم که این رویداد برای فعالان صنعت آب و فاضلاب که با انجام فعالیتهای فرهنگی دغدغه ترویج مصرف بهینه آب را دارند غنیمت است چرا که تک تک اعضای خانواده ها جزء گروههای هدف شرکت آبفا برای آموزش مصرف بهینه آب هستند.

سومين نشست تخصصي رابطين فرهنگي ديني شركت آبفا استان اصفهان باحضور35نفروبه ميزباني آبفا منطقه6 روز مديريت آبفا منطقه 6وارائه گزارشي از فعاليتهاي فرهنگي ،ديني  برگزار گرديد.

مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان در دومین برنامه از جنگ خنده آب که با حضور بیش از ده هزار شهروند اصفهانی در پارک کوهستانی صفه برگزارشد گفت: در طی 6 الی 7 سال گذشته حدود 5 هزار و 600 لیتر منابع آبی از دسترس خارج شد که این رویداد به دلیل عدم جاری بودن آب در بستر رودخانه زاینده رود اتفاق افتاد.

مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان در دومین برنامه از جنگ لبخند آب در خمینی شهر که باحضور شهردار برگزارشد گفت: در سال 89 مصرف سرانه آب در اصفهان 186 لیتر در شبانه روز بوده و این رقم در سال گذشته به حدود 150 لیتر کاهش یافت اما با توجه به برنامه جامع راهبردی مدیریت مصرف آب شرب خانگی در اصفهان باید این رقم در افق سال 1400 به 115 لیتر به ازای هر نفر در روز کاهش یابد.

صفحات