مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی

شما اینجا هستید

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان در جلسه ای که با حضور معصوم زاده معاون سیما مرکز اصفهان، طباطبایی معاون صدا، هنرمند مدیر تولید سیما و کاظمیان مدیر تولید صدا مرکز اصفهان برگزار شد گفت: درحال حاضر مدیریت مصرف یکی از مؤلفه های مهم وزارت نیرو و به تبع آن شرکت آبفا استان اصفهان قلمداد می شود و بر این اساس رسانه ملی می تواند در امر فرهنگ سازی مصرف صحیح آب این شرکت خدماتی را یاری کند.

هشتمین جشنواره نخستین واژه آب با حضور 500 دانش آموز کلاس اولی از مدارس فاطمه الزهرا، اندیشه، فردوس زاده و حجت برگزارشد.

ششمین جشنواره نخستین واژه آب در نجف آباد با حضور مدیرعامل شرکت آبفا استان و بیش از 1000 دانش آموز کلاس اولی از 116 مدرسه شهرستان نجف آباد برگزار شد.
در ششمین جشنواره نخستین واژه آب احمدرضا جعفرزاده معاون برنامه ریزی، عمرانی و فرهنگی فرمانداری نجف آباد بر اجرای برنامه های فرهنگی درخصوص مصرف بهینه آب تأکید کرد و اعلام نمود: آموزش مصرف بهینه آب باید در جامعه نهادینه شود و باید از این طریق از مصرف بی رویه آب جلوگیری نمود زیرا سالهاست که خشکسالی در کشور و منطقه حکمفرماست بنابراین باتوجه به محدودیت شدید منابع آبی باید با مصرف صحیح این منابع محدود آبی به خوبی مدیریت شود.

جشنواره نخستین واژه آب در شهرستان فلاورجان باحضور بیش از 560 نفر دانش آموز مقطع اول دبستان برگزار شد.
دانش آموزان دختر و پسر کلاس اولی در حالی که از خوشحالی به وجد آمده بودند می گفتند امروز به جشن آب دعوت شدیم در این جشن به ما یاد دادند آب را درست مصرف کنیم. الان در شهر ما رودخانه زاینده رود به خاطر اینکه آب کم است خشک است.

جشنواره نخستین واژه آب در شهرستان شهرضا باحضور بیش از 400 دانش آموز و مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان و معاون آموزش ابتدایی شهرستان شهرضا برگزار شد.

جشنواره نخستین واژه آب با حضور دانش آموزان مدارس شهید اسکندری، شهید پیرمرادیان، شهید رازی، امام حسین، 22بهمن، علامه طباطبایی، شهید فهمیده، شهید جمشید نادری، خدیجه کبری، محدثه، هاشمیه و مهدیه در شهرستان سمیرم برگزار شد.

جشنواره نخستین واژه آب در شهر دهاقان با حضور بیش از 850 نفر دانش آموز کلاس اولی و پیش دبستانی برگزار شد.

جلسه شورای فرهنگی دینی آبفا با حضور دبیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان، مدیرعامل شرکت و نیز اعضای این شورا برگزار گردید.
جدیدی دبیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان فعالیتهای فرهنگی دینی و نیز برگزاری اقامه نماز جماعت در آبفا استان اصفهان را قابل تقدیر برشمرد و گفت: با بررسی های صورت گرفته محرز گردید شرکت آبفا استان اصفهان در برگزاری فعالیتهای فرهنگی دینی و اقامه نماز جماعت میان دستگاههای اجرایی استان پیشرو است که این مهم به دلیل داشتن مدیرعامل و کارکنان متعهد و متدین می باشد.

تودیع و معارفه مدیرآبفا خور و بیابانک باحضور نماینده مردم شهرستان خور و بیابانک، فرماندار و برخی از مسئولان آبفای استان اصفهان برگزار شد.
در آیین تودیع و معارفه مدیر آبفا خور و بیابانک فرماندار این شهرستان از مرتضی یادگاری مدیر آبفا خور که در سالهای گذشته به رغم چالشهای کم آبی توانست آب شرب مردم این منطقه را به خوبی تأمین نماید قدردانی کرد چرا که از سال 91 تاکنون توزیع عادلانه آب به خوبی صورت گرفته است و از محمدجواد فیروزی خواستند جایگزین شایسته ای باشد.

تودیع و معارفه مدیرآبفا برخوار و دولت آباد باحضور مدیرعامل شرکت آبفا استان، فرماندار، شهردار، رئیس بنیاد شهید و رئیس هیأت امنای منطقه صنعتی شهرستان برخوار برگزار شد.
مدیرعامل شرکت آبفا استان اصفهان در جلسه تودیع و معارفه مدیر آبفا برخوار که با حضور مقامات شهرستان برگزارشد به اهمیت خدمات رسانی هرچه بهتر و سریعتر به مشترکین پرداخت و گفت: به منظور خدمات رسانی بهتر به مردم این شهرستان اجرای شبکه فاضلاب دستگرد، خورزوق و دولت آباد با سرمایه گذاری بخش خصوصی در دستور کار قرار گرفت.

صفحات