مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی

شما اینجا هستید

هم اینک خانه فرهنگ آب اصفهان نقش یک تسهیل گر فرهنگی را در امر آموزش مدیریت مصرف  ایفا می کند. درواقع تاسیس خانه فرهنگ آب که در نوع خود در کشور بی نظیر می باشد راهبرد فرهنگسازی را در مسیر واقعی خود قرار داده است.

نمایشگاه بزرگ دستاوردهای انقلاب اسلامی و پنجمین نمایشگاه توانمندی ها و دستاوردهای سازمان های مردم نهاد استان اصفهان، با حضور۱۱۰ سازمان دولتی و مردم نهاد کلید خورد.
در این نمایشگاه ، سازمان و دستگاه دولتی در 2500  مترمربع فضای نمایشگاهی گرد هم آمده تا ضمن اطلاع رسانی در خصوص بخشی از اقداماتی که برای خدمت به مردم انجام داده اند از نزدیک با مردم سخن گفته و دغدغه و مشکلات آنها را پیگیری کنند.
شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان  با ارائه دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه تاسیسات آب و فاضلاب شهری در دولت دبیر وامید حضوری پررنگ در این نمایشگاه داشت.

دهمین جشنواره نخستین واژه آب در منطقه 5 اصفهان باحضور بیش از 500 دانش آموز از مدارس فدک، محجوب، اشرف اصفهان، میلاد، تشیع و ... برگزار شد.
در این جشنواره خانم جوانی معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: اداره آموزش و پرورش دارای پتانسیل بسیار خوبی جهت مهیا نمودن زمینه های فرهنگ سازی است چرا که این اداره با در اختیار داشتن دانش آموزان و نیز تعامل با اولیای آنها می تواند طی آموزش هایی، دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی را به همراه خانواده هایشان تحت فرهنگ سازی مصرف بهینه آب قرار دهند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان در جلسه ای که با حضور معصوم زاده معاون سیما مرکز اصفهان، طباطبایی معاون صدا، هنرمند مدیر تولید سیما و کاظمیان مدیر تولید صدا مرکز اصفهان برگزار شد گفت: درحال حاضر مدیریت مصرف یکی از مؤلفه های مهم وزارت نیرو و به تبع آن شرکت آبفا استان اصفهان قلمداد می شود و بر این اساس رسانه ملی می تواند در امر فرهنگ سازی مصرف صحیح آب این شرکت خدماتی را یاری کند.

هشتمین جشنواره نخستین واژه آب با حضور 500 دانش آموز کلاس اولی از مدارس فاطمه الزهرا، اندیشه، فردوس زاده و حجت برگزارشد.

ششمین جشنواره نخستین واژه آب در نجف آباد با حضور مدیرعامل شرکت آبفا استان و بیش از 1000 دانش آموز کلاس اولی از 116 مدرسه شهرستان نجف آباد برگزار شد.
در ششمین جشنواره نخستین واژه آب احمدرضا جعفرزاده معاون برنامه ریزی، عمرانی و فرهنگی فرمانداری نجف آباد بر اجرای برنامه های فرهنگی درخصوص مصرف بهینه آب تأکید کرد و اعلام نمود: آموزش مصرف بهینه آب باید در جامعه نهادینه شود و باید از این طریق از مصرف بی رویه آب جلوگیری نمود زیرا سالهاست که خشکسالی در کشور و منطقه حکمفرماست بنابراین باتوجه به محدودیت شدید منابع آبی باید با مصرف صحیح این منابع محدود آبی به خوبی مدیریت شود.

جشنواره نخستین واژه آب در شهرستان فلاورجان باحضور بیش از 560 نفر دانش آموز مقطع اول دبستان برگزار شد.
دانش آموزان دختر و پسر کلاس اولی در حالی که از خوشحالی به وجد آمده بودند می گفتند امروز به جشن آب دعوت شدیم در این جشن به ما یاد دادند آب را درست مصرف کنیم. الان در شهر ما رودخانه زاینده رود به خاطر اینکه آب کم است خشک است.

جشنواره نخستین واژه آب در شهرستان شهرضا باحضور بیش از 400 دانش آموز و مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان و معاون آموزش ابتدایی شهرستان شهرضا برگزار شد.

جشنواره نخستین واژه آب با حضور دانش آموزان مدارس شهید اسکندری، شهید پیرمرادیان، شهید رازی، امام حسین، 22بهمن، علامه طباطبایی، شهید فهمیده، شهید جمشید نادری، خدیجه کبری، محدثه، هاشمیه و مهدیه در شهرستان سمیرم برگزار شد.

جشنواره نخستین واژه آب در شهر دهاقان با حضور بیش از 850 نفر دانش آموز کلاس اولی و پیش دبستانی برگزار شد.

صفحات