معاون خدمات مشترکین و درآمد

شما اینجا هستید

به همت حوزه خدمات مشترکین آبفای استان اصفهان کارگاه آموزشی روش های نوین وصول درآمد برگزار شد.
در این کارگاه آموزشی با حضور بیش از 110 نفر از ماموران وصول درآمد برگزار شد شرکت کنندگان با مباحثی همچون علل انباشت مطالبات، دلایل عدم وصول مطالبات، عوامل موثر در افزایش میزان وصول درآمد، درگاه های حضوری و غیر حضوری وصول مطالبات، تکریم ارباب رجوع، شیوه های مراجعه به منازل و برخورد محترمانه با شهروندان آشنا شدند.

معاون خدمات مشترکین و درآمد آبفای استان اصفهان از آغاز به کار اتاق فکر حوزه مشترکین شرکت های آب و فاضلاب کشور در آینده ای نزدیک خبر داد.
 رضا رضایی که در نشست مشترک با معاون مهندسی و توسعه آبفای استان البرز سخن می گفت :با اشاره به سابقه تشکیل اتاق فکر در حوزه خدمات مشترکین شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان از سال 1391 و دستاوردهای آن افزود: بر اساس تجربیات به دست آمده قرار است شرکت های آب و فاضلاب شهری در پنج گروه دسته بندی شده و زیر نظر یک سرگروه نسبت به برگزاری جلسات مشترک، شناسایی مشکلات و ارائه راه کارهای لازم اقدام کنند.

کارگاه آموزشی آشنایی با جایگاه ارزیابان و روش های نوین ارزیابی در آبفای استان اصفهان برگزار شد.
در این کارگاه آموزشی یک روزه 55 نفر از ماموران ارزیاب شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با مسائلی همچون تهيه كروكي دقيق محل، تکمیل فرم ارزیابی، تعیین کاربری املاک، ارزش معاملاتي ملكي دارائي، تشخیص قدمت املاک،تعیین حداقل ظرفیت قراردادی و چگونگی تعامل با سامانه خدمات غیر حضوری مشترکین 1522 آشنا شدند.

در نشست مشترك معاونان خدمات مشتركين و درآمد شركت هاي آبفاي استان هاي اصفهان و لرستان بر همكاري و تبادل تجربيات تخصصي دو شركت تاكيد شد.
در این جلسه معاون خدمات مشتركين و درآمد آبفاي استان اصفهان گفت: شركت آب و فاضلاب استان اصفهان با تكيه بر توان كارشناسان خود موفق به اجراي طرح هاي بسياري همچون راه اندازي سامانه هاي خدمات غير حضوري مشتركين 1522 و امداد و حوادث 122 شده است.

تنی چند از مدیران آبفای استان خراسان شمالی از سامانه های 1522 و 122 شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان بازدید کردند.
در جریان این بازدید که در  آذرماه جاری انجام شد، دبیر هیئت مدیره، مدیر انفورماتیک و رئیس اداره تعرفه های شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی با حضور در سامانه خدمات غیر حضوری مشترکین 1522 و مرکز امداد و حوادث 122 آبفای استان اصفهان از نزدیک با روند پاسخگویی و ارائه خدمات به شهروندان و متقاضیان آشنا شدند.

 

گروه مروجين واگذاري انشعاب فاضلاب  در ادارات آبفاي مناطق خودگردان تشكيل مي شود.
معاون خدمات مشتركين و درآمد شركت آب و فاضلاب استان اصفهان در هفتمين نشست تخصصي توسعه فروش انشعاب فاضلاب در مناطق داراي امكان فني سخن مي گفت با اعلام اين خبر افزود: هدف از تشكيل اين گروه ها، ترغيب شهروندان به خريد انشعاب فاضلاب در مناطق شهري است كه شبكه جمع آوري و انتقال فاضلاب وجود دارد.

معاون خدمات مشترکین و درآمد، مدیران و تنی چند از کارشناسان  شرکت آب و فاضلاب استان تهران از      سامانه های 1522 و 122 آبفای استان اصفهان بازدید کردند.
این هیئت 15 نفره با حضور در محل سامانه خدمات غیر حضوری مشترکین 1522 و سامانه امداد و حوادث 122 از نزدیک با چگونگی پاسخ گویی ، ارائه خدمات 22 گانه و رسیدگی به حوادث آبفا آشنا شدند.
اعضای این هیئت سپس در نشستی با معاون خدمات مشترکین و درآمد آبفای استان اصفهان و مدیران این حوزه شرکت کردند و راه های تسهیل و توسعه در ارائه خدمات به صورت تلفنی و غیر حضوری را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

پنجمين نشست كارگروه شناسايي اماكن داراي امكان فني فاضلاب برگزار شد.
در اين نشست مديران و مسئولان مشتركين و بهره برداري ادارات آبفاي مناطق ششگانه شهر اصفهان، خميني شهر، برخوار، نجف آباد، فلاورجان، لنجان، فولادشهر، بهارستان و مباركه حضور داشتند.
رضا رضايي معاون خدمات مشتركين و در آمد آبفاي استان اصفهان در اين نشست با اشاره اين كه بر اساس بودجه سال 1396 شركت، تا پايان امسال بايد 28600 هزار انشعاب جديد فاضلاب با 55 هزار واحد به متقاضيان واگذار شود گفت: تحقق اين موضوع نيازمند عزم جدي همه كاركنان است.

در چهارمين نشست بررسي راهكارهاي مقابله با كم آبي و مشتركين پرمصرف بر مديريت توزيع و فشار آب در مناطق مختلف استان تاكيد شد.
در اين نشست كه با حضور مديران و مسئولان مشتركين و بهره برداري ادارات آبفاي مناطق ششگانه شهر اصفهان، خميني شهر، برخوار، نجف آباد، فلاورجان، لنجان، فولادشهر، بهارستان و مباركه برگزار شد مدير دفتر خدمات مشتركين، مدير بهره برداري از تاسيسات تامين و توزيع آب و مدير امور كنترل كيفيت آب و فاضلاب در سخنان جداگانه اي بر لزوم برنامه ريزي جهت توزيع عادلانه آب بين شهروندان به ويژه در  روزهاي باقي مانده از فصل تابستان تاكيد كردند.

در مراسمي مدير جديد وصول درآمد آبفاي استان اصفهان آغاز به كار كرد.
در اين مراسم ايرج صفري به عنوان مدير وصول درآمد شركت آب و فاضلاب استان اصفهان معرفي شد.
ايرج صفري متولد سال 1349 و كارشناس ارشد رشته مشاوره است. وي كه از سال 1374 فعاليت خود را در شركت آب و فاضلاب استان اصفهان آغاز كرده تاكنون مسئوليت هايي همچون رياست آبفاي ناحيه ورنامخواست، رياست امور مشتركين ادارات آبفاي فولادشهر، لنجان و منطقه 3 شهر اصفهان و رياست سامانه خدمات غير حضوري مشتركين 1522 را بر عهده داشته است.

صفحات