معاون بهره برداری

شما اینجا هستید

معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان پیرامون سم پاشی واحدهای مسکونی به منظور مبارزه با حشرات موذی گفت: شرکت آبفا استان اصفهان سالی دومرتبه سم پاشی منهول های فاضلاب شهرهای سطح استان را در دستور کار قرار می دهد این درحالیست که این روزها بعضاً دیده شده که برخی از افراد با نام شرکت آبفا قصد سم پاشی واحدهای مسکونی را دارند که این امر هیچ گونه ارتباطی با فعالیت های صنعت آبفا ندارد.

معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: صرفه جویی در مصرف آب مختص به فصول گرم نیست و مصرف بهینه ما در تمام طول سال و در فصلهای پاییز و زمستان نیز باید استمرار داشته باشد.

معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: طرح استعلام الکترونیکی فرم شماره یک در زمان صدور پروانه ساخت توسط طراحان مکانیک از طریق اتوماسیون اداری از اول شهریورماه سال جاری به مرحله اجرا درآمد. بدین صورت که شرکت آبفا استان اصفهان اطلاعات لازم جهت وجود زیرساخت های آب و فاضلاب در محدوده ای که قرار است ساخت و ساز صورت گیرد به سازمان نظام مهندسی به صورت غیر حضوری ارائه می دهد.

معاون بهره برداری شرکت آبفا استان اصفهان گفت: دوره آموزشی اجرای CIPP در پروژه نوسازی شبکه فاضلاب اصفهان با حضور کارشناسان و متخصصان آلمانی در شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان برگزار شد.

حسین مصطفوی مدیر امور انرژی شرکت آبفا استان اصفهان در جلسه ای که با حضور رئیس گروه مدیریت مصرف شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان و کارشناسان دفتر مدیریت مصرف برق، بهره برداران و رابطین انرژی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان و شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان برگزار شد.
پیرامون مدیریت مصرف انرژی شرکت در ادارات گفت: براساس بخشنامه وزارت نیرو باید طی سالهای 96 – 95  20درصد از مصرف انرژی ادارات از طریق انرژی تجدید پذیر تأمین شود که در این راستا پنل های خورشیدی بهترین منبع برای استفاده از انرژی های تجدیدپذیر می باشند.

مهندس غلامی معاون بهره برداری شرکت آبفا استان اصفهان در جمع مدیران و مسئولین بهره برداری مناطق خودگردان و فعالان حوزه بهره برداری با توجه به حفاظت و نگهداری تاسیسات آب و فاضلاب گفت:  مباحث پدافندی در حفاظت و نگهداری از تاسیسات آب و فاضلاب باید مانند همیشه به نحو مطلوب در دستور کار قرار گیرد.چرا که حفاظت و نگهداری از تاسیسات نقش موثری در ارائه خدمات پایدار به مشترکین دارد.این در حالیست که باید تدابیر لازم جهت رفع حوادث وقوع بحران های احتمالی باید لحاظ گردد تا در این گونه مواقع حوادث در کوتاهترین زمان برطرف شود.

پروژه نصب فیلترهای شنی تصفیه خانه آب فریدونشهر با حضور نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی،معاون عمرانی استاندار،مدیرکل بحران استانداری،معاون بهره برداری ومدیرروابط عمومی وآموزش همگانی آبفا استان اصفهان انجام شد.

آب و فاضلاب فريدن آب شرب و بهداشتي شهر داران را از طريق تعداد 5 حلقه چاه فعال از 7 حلقه چاه موجود و تصفيه تكميلي توسط دستگاه RO ) را تامين مي نمايد . دبي چاههاي مذكور و يا به عبارتي ظرفيت توليد آب در حال حاضر به ميزان 105 ليتر بر ثانيه كاهش يافته و ميزان توليد فعلي حدود90 ليتر در ثانيه مي باشد .

حسن غلامی معاون بهره برداری آبفا استان اصفهان پیرامون کسب رتبه برتر بهره برداری از تأسیسات آب و فاضلاب در سال 94 میان شرکتهای آب و فاضلاب شهری کشور گفت: شرکت آبفا استان اصفهان در سالهای اخیر ارتقا و توسعه تأسیسات آب و فاضلاب را در دستور کار قرار داد به طوریکه در تابستان به رغم اینکه چاههای فلمن کاملاً از مدار خارج شد و چاههای متفرقه هم در مناطق خشک وکم آب شده بود و نیز رودخانه زاینده رود هم جاری نبود که در نهایت این عوامل منجر به کسری حداقل 3 متر مکعبی آب در ثانیه برای تأمین آب شرب مشترکین گردیده بود اما با این وجود آب شرب مردم بدون تنش تأمین گردید که این مهم بدلیل بهره گیری از سی

طرح و ساخت ایستگاه پمپاژ فاضلاب مناطق حصه و دارک اصفهان در سال 1393 در دستور کارواحد معاونت مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب قرار گرفت و عملیات اجرایی آن در همان سال شروع و در حال حاضربا پیشرفت فیزیکی 95 درصد در حال اتمام میباشد . هم اکنون تجهیزات الکترو مکانیکال این ایستگاه در حال نصب بوده و بدلالیل متعددی میبایست از تجهیزات خاص استفاده گردد .

صفحات