معاون بهره برداری

شما اینجا هستید

مهندس غلامی معاون بهره برداری شرکت آبفا استان اصفهان در جمع مدیران و مسئولین بهره برداری مناطق خودگردان و فعالان حوزه بهره برداری با توجه به حفاظت و نگهداری تاسیسات آب و فاضلاب گفت:  مباحث پدافندی در حفاظت و نگهداری از تاسیسات آب و فاضلاب باید مانند همیشه به نحو مطلوب در دستور کار قرار گیرد.چرا که حفاظت و نگهداری از تاسیسات نقش موثری در ارائه خدمات پایدار به مشترکین دارد.این در حالیست که باید تدابیر لازم جهت رفع حوادث وقوع بحران های احتمالی باید لحاظ گردد تا در این گونه مواقع حوادث در کوتاهترین زمان برطرف شود.

پروژه نصب فیلترهای شنی تصفیه خانه آب فریدونشهر با حضور نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی،معاون عمرانی استاندار،مدیرکل بحران استانداری،معاون بهره برداری ومدیرروابط عمومی وآموزش همگانی آبفا استان اصفهان انجام شد.

آب و فاضلاب فريدن آب شرب و بهداشتي شهر داران را از طريق تعداد 5 حلقه چاه فعال از 7 حلقه چاه موجود و تصفيه تكميلي توسط دستگاه RO ) را تامين مي نمايد . دبي چاههاي مذكور و يا به عبارتي ظرفيت توليد آب در حال حاضر به ميزان 105 ليتر بر ثانيه كاهش يافته و ميزان توليد فعلي حدود90 ليتر در ثانيه مي باشد .

حسن غلامی معاون بهره برداری آبفا استان اصفهان پیرامون کسب رتبه برتر بهره برداری از تأسیسات آب و فاضلاب در سال 94 میان شرکتهای آب و فاضلاب شهری کشور گفت: شرکت آبفا استان اصفهان در سالهای اخیر ارتقا و توسعه تأسیسات آب و فاضلاب را در دستور کار قرار داد به طوریکه در تابستان به رغم اینکه چاههای فلمن کاملاً از مدار خارج شد و چاههای متفرقه هم در مناطق خشک وکم آب شده بود و نیز رودخانه زاینده رود هم جاری نبود که در نهایت این عوامل منجر به کسری حداقل 3 متر مکعبی آب در ثانیه برای تأمین آب شرب مشترکین گردیده بود اما با این وجود آب شرب مردم بدون تنش تأمین گردید که این مهم بدلیل بهره گیری از سی

طرح و ساخت ایستگاه پمپاژ فاضلاب مناطق حصه و دارک اصفهان در سال 1393 در دستور کارواحد معاونت مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب قرار گرفت و عملیات اجرایی آن در همان سال شروع و در حال حاضربا پیشرفت فیزیکی 95 درصد در حال اتمام میباشد . هم اکنون تجهیزات الکترو مکانیکال این ایستگاه در حال نصب بوده و بدلالیل متعددی میبایست از تجهیزات خاص استفاده گردد .

فرایند تصفیه آب شرب در استان اصفهان بنا بر استانداردهای لازم و با همکاری ارگانهای مرتبط با سلامت و بهداشت انجام می گیرد.
معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان افزود: فرایند تصفیه آب شرب در استان اصفهان بنا بر استانداردهای لازم و با همکاری ارگانهای مرتبط با سلامت و بهداشت انجام می گیرد.
حسن غلامی در این ارتباط گفت: سنجش این موضوع بنابر استانداردهای منطبق، بطور متداوم انجام می شود و دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در این راستا همکاری همه جانبه ای با آبفا دارد.

معاون بهره برداری شرکت آبفا استان اصفهان گفت: اولین نمونه میز تست همخوان با استاندارد جدید OILMLR49 با ظرفیت تست بیش از یکصد هزار کنتور در آزمایشگاه تست کنتور آبفا استان اصفهان راه اندازی شد.

در نشست مشاور عالی مدیرعامل و مجری طرح بازسازی شبکه فرسوده فاضلاب اصفهان از طریق فاینانس خارجی با مدیران دفاتر تجهیز تأمین منابع مالی غرب و مرکز کشور آبفا شهری همدان، ایلام مرکزی، لرستان مجتبی قبادیان گفت: طول شبکه فاضلاب شهر اصفهان 3600 کیلومتر است که دارای 4 تصفیه خانه فاضلاب می باشد و تاکنون 349 هزار و 266 فقره انشعاب فاضلاب در شهر اصفهان واگذار شده است به طوریکه 92 درصد جمعیت شهر اصفهان تحت پوشش خدمات شبکه فاضلاب قرار دارند.

صفحات