مدیرعامل

شما اینجا هستید

مهندس پاکروح معاون راهبری و نظارت بر بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در همایش مدیران دفاتر بهره برداری آب و رؤسای ادارات نگهداری و بهره برداری کشور که در اصفهان برگزار شد گفت: اقتصاد آب پاشنه آشیل صنعت آب و فاضلاب است که باید با نگهداری اصولی و علمی از تأسیسات نه تنها تاب آوری تجهیزات را در مقابل حوادث افزایش دهیم بلکه این امر موجب افزایش طول عمر تأسیسات می شود که این مهم در شکوفایی اقتصاد صنعت بی تأثیر نیست.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: شرکت آبفا استان اصفهان 14 اکیپ عملیاتی و تعمیرات به همراه تمامی تجهیزات و اتصالات مربوطه به منظور اصلاح خطوط انتقال،شبکه های توزیع و انشعابات آب به منطقه زلزله زده غرب کشور اعزام نمود.

پیش نویس تفاهم نامه  بین شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان و آژانس همکاری های بین المللی دولت ژاپن (جایکا) منعقد شد.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان به ظرفیت های قانونی موجود در صنعت آب و فاضلاب اشاره کرد و گفت: استفاده از ظرفیت قانونی توسعه و بهینه سازی آب شرب شهری و روستایی، استفاده از ظرفیت قانونی پیش بینی شده در برنامه های توسعه درخصوص آمایش سرزمین، بهره گیری از ظرفیت مواد 63 و 64 قانون محاسبات کشور در راستای تأمین اعتبار مورد نیاز برای اتمام طرح هایی که به دلیل کمبود اعتبار متوقف یا کند شده، تدوین برنامه جامع مدیریت خشکسالی، توجه به آمایش سرزمین و ایجاد شرایط لازم برای تهیه طرح تفصیلی آب کشور به منظور قراردادن اسناد ملی آمایش سرزمین و کالبدی ملی به عنوان مرجع اصلی ه

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: ظرفیت از دست رفته آب اصفهان طی چند سال گذشته کاهش پیدا کرده و از سال 1389 تاکنون 4 هزار و 488 لیتر آب از منابع آبی اصفهان از دست رفته و شرایط تأمین آب در شهر اصفهان شرایط مطلوبی نیست.این درحالیست که 85 درصد مردم اصفهان زیر الگوی مصرف است.

باحضور مدیرعامل شرکت آبفا استان اصفهان، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، مشاور امور ایثارگران استانداری مجموعه مسکونی 54 واحدی تعاونی مسکن ایثارگران شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان افتتاح شد.
مهندس هاشم امینی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب در این مراسم گفت: رشادت ها، ایثارگری ها و از خودگذشتگی شهدا و ایثارگران را نمی توان با هیچ نوع پرداخت مادیات جبران کرد. اینگونه رشادت ها و ایثارگری ما به ازایی در دنیا مادی ندارد چرا که ایثارگران باخلوص نیت رشادت و از خودگذشتگی را سرلوحه کار خود قرار دادند که در این دنیای مادی نمی توان این نوع خودگذشتگی را به هیچ عنوان جبران کرد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان در همایش مدیران عامل صنعت آب و فاضلاب کشور که با حضور دکتر اردکانیان و مهندس جانباز برگزارشد به پایه های رشد و ارتقای مسیر چشم انداز صنعت آب و فاضلاب در کشور پرداخت و گفت: استفاده از تکنولوژی های نوین، بهره گیری از ظرفیت مدیریت کارآمد، استفاده بهینه از ظرفیتهای داخلی در بخش تأمین تجهیزات و خدمات، جذب منابع مالی و فنی بخش خصوصی، استفاده از ظرفیت قانونی تبصره3، بکارگیری نیروی متخصص از جمله عواملی هستند که مسیر رشد و ارتقای صنعت آب و فاضلاب کشور را هموار می سازد.

محسن بیشه مشاورعالی مدیرعامل و مجری بازسازی شبکه فاضلاب استان اصفهان پیرامون عملیات بازسازی شبکه فاضلاب شهر اصفهان گفت: از نیمه دوم سال گذشته تاکنون 4 اکیپ به صورت شبانه روزی عملیات رسوب زدایی از شبکه فاضلاب شهر اصفهان را در دستور کار قرار دادند چرا که شبکه فاضلاب اصفهان قدیمی ترین شبکه فاضلاب در کشور به شمار می آید که با بیش از نیم قرن قدمت رسوبات زیادی در این شبکه ایجاد شده و باید به منظور بازسازی آن در ابتدا رسوب زدایی از آن انجام گیرد.

مراسم تجلیل از 64 نفر کارکنان نمونه سال 95 شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با حضور مدیرعامل، شورای معاونین و اعضای خانواده های کارکنان نمونه در دهکده توریستی قلعه سرشیر پیربکران برگزار شد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: کسب موفقیت های چند سال اخیر شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان در ارزیابی عملکرد شرکتها در وزارتخانه و نیز جشنواره شهید رجایی مرهون تلاش، کوشش و تعهد همه کارکنان شرکت آب و فاضلاب می باشد.

شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان طی سالهای 92 تا 95 با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی و مشارکت مردمی بیش از 7 هزار و 832 میلیارد ریال سرمایه گذاری در اجرای پروژه های آب وفاضلاب در گوشه و کنار استان اصفهان در دستور کار قرار داد.

صفحات