مدیرعامل

شما اینجا هستید

مراسم تجلیل از 64 نفر کارکنان نمونه سال 95 شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با حضور مدیرعامل، شورای معاونین و اعضای خانواده های کارکنان نمونه در دهکده توریستی قلعه سرشیر پیربکران برگزار شد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: کسب موفقیت های چند سال اخیر شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان در ارزیابی عملکرد شرکتها در وزارتخانه و نیز جشنواره شهید رجایی مرهون تلاش، کوشش و تعهد همه کارکنان شرکت آب و فاضلاب می باشد.

شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان طی سالهای 92 تا 95 با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی و مشارکت مردمی بیش از 7 هزار و 832 میلیارد ریال سرمایه گذاری در اجرای پروژه های آب وفاضلاب در گوشه و کنار استان اصفهان در دستور کار قرار داد.

در بیستمین جشنواره شهید رجایی برای چهارمین سال پیاپی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان توانست رتبه برتر در شاخص های ارزیابی عملکرد در میان دستگاههای اجرایی استان را به خود اختصاص دهد.
باحضور استاندار و مدیران ارشد بیستمین جشنواره شهید رجایی استان اصفهان با هدف تقدیر از برگزیدگان خدمت و دستگاههای اجرایی برتر سال 95 استان اصفهان برگزارشد.
شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان در ارزیابی عملکرد دستگاههای اجرایی در سال 95 برای چهارمین سال پیاپی موفق شد در میان 72 دستگاه اجرایی رتبه برتر شاخص های عمومی در گروه شرکتها، بانک ها و بیمه ها را کسب نماید.

برای گذر از بحران کم آبی در فصل تابستان در استان اصفهان صورت گرفت:

افزایش ظرفیت تامین آب با حفر 8 حلقه چاه آب شرب و بهسازی دو رشته قنات

مزد خوب کار کردن را خدا می دهد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: در سال 86 میزان آب بدون درآمد استان حدود 31 درصد بوده در حالیکه این رقم در سال گذشته به  حدود 17 درصد کاهش یافت به طوریکه می توان طی 9 سال اخیر میزان آب بدون درآمد شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان حدود 14 درصد کاهش یافت.

بدون شک توسعه خدمات شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان در سالهای اخیر بر کسی پوشیده نیست. دسترسی مردم اصفهان در حاشیه کویر و دامنه کوههای زاگرس به خدمات شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گوای این مطلب است و این رویکرد همچنان پایدار ادامه دارد به گونه ای که عملکرد یکساله شرکت آبفا استان اصفهان منتهی به هفته دولت (شهریورماه 1396) بیانگر خدمات مطلوب این شرکت به آحاد مردم در سرتاسر استان اصفهان است. از جمله فعالیتهای عمرانی شاخص شرکت در مدت یکسال گذشته به شرح ذیل اعلام می گردد:

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان در بازدید از شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گفت: رویکرد شرکت آبفا استان اصفهان استفاده از دستاوردهای علمی شرکت های دانش بنیان درجهت رشد و توسعه این صنعت است تا با استفاده صحیح از این ظرفیت علاوه بر غلبه بر برخی از چالش ها روند توسعه یافتگی با سرعت بیشتری ادامه یابد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با بیان اینکه جدی بودن بحران کم آبی در فلات مرکزی کشور امری غیرقابل انکار است اظهار داشت: وقوع پیاپی خشکسالی در کشور بحران کم آبی را به یکی از معضلات اساسی تبدیل کرده است پس در چنین شرایطی مهیا نمودن بسترهای فرهنگ سازی مصرف بهینه آب یکی از نیازهای مبرم به شمار می آید. این در حالیست که در 3 ماهه اول سال جاری با صدور اخطاریه به مشترکین پرمصرف، توزیع بروشور، بررسی مصارف انشعابات خاص، شناسایی انشعابات غیرمجاز، بازدیدهای میدانی، نصب بنر صرفه جویی در سطح شهر منجر به کاهش مصرف بیش از 3 درصدی آب در اصفهان شد .

با حضور شهردار، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان، مدیرکل حفاظت محیط زیست، مدیرکل بحران استانداری و اعضای شورای شهر اصفهان قرارداد سرمایه گذاری توسعه شبکه جمع آوری فاضلاب شهر اصفهان به ازای واگذاری پساب به منظور توسعه فضای سبز شهر اصفهان به مبلغ 238 میلیارد تومان به روش بیع متقابل میان شهرداری اصفهان و شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان منعقد شد.

صفحات