موفقیت های ورزشی بانوان شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان

شما اینجا هستید

پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser() (خط 70 از /home/abfaesf/domains/abfaesfahan.ir/public_html/banovan/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).
نام و نام خانوادگی  مقام کسب شده عنوان فعالیت سطح برگزاری فعالیت(ملی/استانی/وزارت نیرو) محل برگزاری  تاریخ
آرزو اشجع زاده سوم مسابقات آمادگی جسمانی وزارت نیرو قزوین 1390
آرتمیس معتمدی، صغری موفق، شیدا ازلی،آرزو اشجع زاده اول مسابقات آمادگی جسمانی استانی  شرکت برق منطقه ای اصفهان اردیبهشت 1391
آرتمیس معتمدی، صغری موفق، شیدا ازلی،آرزو اشجع زاده  سوم مسابقات آمادگی جسمانی وزارت نیرو استان فارس اردیبهشت 1391
سارا احمدی، افروز خوروش  اول مسابقات تنیس روی میز  وزارت نیرو استان اصفهان 1391
آرتمیس معتمدی، صغری موفق، شیدا ازلی،لیلا امینی،افروز خوروش  اول مسابقات آمادگی جسمانی استانی  شرکت آب منطقه ای اصفهان اردیبهشت 1392
آرتمیس معتمدی، صغری موفق، شیدا ازلی،لیلا امینی،افروز خوروش  دوم مسابقات آمادگی جسمانی وزارت نیرو کرمان اردیبهشت 1392
سارا احمدی،افروز خوروش   اول مسابقات تنیس روی میز  وزارت نیرو ارومیه 1392
آرتمیس معتمدی، صغری موفق، شیدا ازلی،لیلا امینی،افروز خوروش  اول مسابقات آمادگی جسمانی استانی  شرکت برق منطقه ای اصفهان اردیبهشت1393
آرتمیس معتمدی، صغری موفق، شیدا ازلی،لیلا امینی،افروز خوروش  سوم مسابقات آمادگی جسمانی وزارت نیرو استان مازندران اردیبهشت1393
شیدا ازلی،صغری موفق،سپیده قجاوند،فریبا سعادت،نسیم بارانی،لیلا امینی  اول مسابقات والیبال استانی  شرکت برق منطقه ای اصفهان 1393
شیدا ازلی،صغری موفق،سپیده قجاوند،فریبا سعادت،نسیم بارانی،لیلا امینی  اول مسابقات والیبال وزارت نیرو استان زنجان مرداد 1393
پریسا بهلولی اول مسابقات آمادگی جسمانی استانی  شرکت برق منطقه ای اصفهان اردیبهشت1393
پریسا بهلولی سوم مسابقات آمادگی جسمانی وزارت نیرو استان مازندران اردیبهشت1393
پریسا بهلولی دوم مسابقات تنیس روی میز  وزارت نیرو استان یزد مهر1393
سارا احمدی  دوم مسابقات تنیس روی میز  وزارت نیرو استان یزد مهرماه 1393
صدیقه طاهری،مریم رحیمی،سهیلازارع پور،مرجان اصلانی،مرجان طاهرفرد دوم مسابقات بدمینتون وزارت نیرو استان یزد مهرماه 1393
آرتمیس معتمدی، صغری موفق، شیدا ازلی،سمانه کارگر،سهیلا زارع پور اول مسابقات آمادگی جسمانی استانی  شرکت آب منطقه ای اصفهان اردیبهشت1394
آرتمیس معتمدی، صغری موفق، شیدا ازلی،سمانه کارگر  اول مسابقات آمادگی جسمانی وزارت نیرو استان آذربایجان شرقی  اردیبهشت1394
شیدا ازلی،صغری موفق،سپیده قجاوند،فریبا سعادت،نسیم بارانی دوم مسابقات والیبال وزارت نیرو استان اصفهان مرداد 1394
فرزانه حیدری اول مسابقات آمادگی جسمانی وزارت نیرو آذربایجان شرقی اردیبهشت1394
فرزانه حیدری دوم مسابقات والیبال وزارت نیرو استان اصفهان مرداد 1394
پریسا بهلولی اول مسابقات آمادگی جسمانی استانی  شرکت آب منطقه ای اصفهان اردیبهشت1394
پریسا بهلولی، شیدا ازلی، سمانه کارگر، فرزانه حیدری، صغری موفق، آرتمیس معتمدی اول مسابقات آمادگی جسمانی وزارت نیرو استان آذربایجان شرقی  اردیبهشت1394
شیدا ازلی،صغری موفق،سپیده قجاوند،فریبا سعادت،نسیم بارانی، فاطمه قدیری،
سحر قجاوند،
دوم مسابقات والیبال وزارت نیرو اصفهان مرداد 1394
مرجان اصلانی، مرجان طاهرفرد دوم مسابقات بدمینتون وزارت نیرو اراک آذر 1394
سارا احمدی اول مسابقات تنیس روی میز (انفرادی)  وزارت نیرو مشهد مهر 1394
سارا احمدی اول مسابقات تنیس روی میز (دوبل)  وزارت نیرو سنندج تیر 1395